Kupić, pożyczyć - nieważne, byle przeczytać:)


Lista jest niewyobrażalnie długa, ale ponieważ pracuję w księgarni, spisywanie jej nie ma racji bytu. Wystarczy szafka w pracy, z której wysypują się odłożone do czytania książki :) :)


      
         

       

      

           

         

        

           7 komentarzy:

 1. Dzięki,że podpowiadasz,ale...co tutaj wybrać,jestem oszołomiona,chciałabym większość z tych pozycji przynajmniej przeczytać,jak nie MIEC:(oj,nie zasnę chyba-Halszka

  OdpowiedzUsuń
 2. To zupełnie tak jak ja:) Nie znam tych książek (w większości), dopiero muszę je przeczytać, żeby ocenić, ale chyba życia mi na wszystkie nie starczy biorąc pod uwagę to, że są to książki, których nie mam na półkach, a na półkach leży ponad dwieście pozycji jeszcze nieprzeczytanych ;0 W każdym razie w ten sposób tworzę sobie listę książek, które chcę przeczytać, żeby mi gdzieś nie uciekły, a przy okazji właśnie może i Wy dowiecie się o istnieniu jakiś interesujących pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam "Dzieci Aleksandrii" dosłownie z zapartym tchem;książka napisana doskonale,w oparciu o dokumenty!!!Wiernie oddane realia życia w starożytności,akcja wartka,bohaterowie to ludzie "z krwi i kości" ,przeżywający tragedie ale nie poddający się,silni,inteligentni,wykształceni.
  Radziłabym jednak poczekać na pozostałe dwie części i przeczytać od razu całość,bo czuję pewien niedosyt...czekam z niecierpliwością na opowieść o dalszych losach bohaterów:-),pozdrawiam*;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak też właśnie zrobię - nie przepadam za seriami, dawniej po prostu wydawało się grubą książkę, a teraz treść rozmieniana na drobne...

   Usuń
 4. właśnie skończyłam Zapach gorzkich pomarańczy - polecam, z całego serca. Dziękuję za ten blog, lista lektur uaktualniona !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię na temat książki - cieszę się, że jest dobra, będę na nią polować, choć, nie wiedzieć czemu, nie można jej nigdzie zdobyć.

   Usuń
 5. Ojej,a ja nigdzie nie mogę zdobyć tej książki;nakład wyczerpany:(

  OdpowiedzUsuń